Ostatnio pojawia się bardzo dużo sprzętów, które mają nam pomóc we śnie. Sen to podstawa dobrego wypoczynku. O ile nie jesteście kimś w rodzaju Leonardo Da Vinci lub Hemingway’a to te 7 – 8 godzin snu codziennie powinniście mieć. A jeśli macie problem ze snem to pojawia się kolejny gadżet, który może w tym pomóc.

Amazfit ZenBuds to smart zatyczki do uszu, które mają nam pomóc w spaniu. Słuchawki posiadają też wbudowany tracker wypoczynku. ZenBuds ważą połowę tego co AirPods (2g w stosunku do 4g). Dzięki temu będą praktycznie niewyczuwalne w trakcie snu. Mają też idealnie leżeć w uszach, żeby całkowicie wyciszyć otoczenie i oferować funkcje inteligentne.

Smart zatyczki do spania są dość zaawansowane. Posiadają aktywne wyciszenie hałasów z otoczenia, co oznacza, że jeśli je włożymy to nic już nas nie będzie rozpraszać. Dodatkowo, w trakcie zasypiania będzie przez nie puszczana muzyka relaksacyjna, która pomoże nam zasnąć. Słuchawki będą na bieżąco monitorowały nasze etapy snu, aby w pewnym momencie wyłączyć muzykę i tylko odcinać hałasy.

Wszystkie te informacje trafią finalnie do aplikacji, gdzie będziemy mogli sprawdzić dokładne wykresy naszego snu, tętna, czy ruchu w trakcie snu. Słuchawki będą również przedstawiać nam sugestie co zmienić, żeby nasz sen był wyższej jakości.

Amazfit ZenBuds

Poza tymi funkcjami słuchawki maja jeszcze opcję delikatnego wybudzania. Kto raz spróbował budzić się w ten sposób, ten nie będzie chciał wrócić do normalnego budzika. Smart budzenie wychwytuje najlepszy moment, kiedy powinniśmy się obudzić i delikatnie nas wybudza. Dzięki temu mamy pełno energii, bez względu na to jaka jest godzina. Wczoraj mój smartwatch wybudził mnie w ten sposób o 3:45. Jestem rannym ptaszkiem, ale bez przesady. Nie pracuję w telewizji śniadaniowej (polecam the Morning Show).

Zatyczki wydają się być naprawdę interesujące i teraz czekamy na ich premierę oraz cenę. Mam wielką nadzieję, że Huami wypuści je dalej niż tylko na rynek chiński. Na pewno je przetestujemy jak tylko się pojawią.

Źródło: Amazfit.com, Tabliczni.pl

Zdjęcia: Amazfit.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *