Huami to firma odpowiedzialna za smartwatche i smartbandy. Między innymi Amazfit oraz dobrze znane Mi Band. Wczoraj oficjalnie wypuściła jeden ze swoich najbardziej oryginalnych smartwatchy. Amazfit X.

Czym się najbardziej wyróżnia Amazfit X? Głównie tym, że posiada mocno zakrzywiony ekran. W sumie wygląda jak duży smartband. Został wstępnie zaprezentowany w sierpniu 2019 roku, a teraz pojawił się na kampanii crowdfundingowej na Indiegogo.

Mocno zakrzywiony ekran

Amazfit X wyróżnia się ekranem o przekątnej 2,07” i rozdzielczości 206 x 604 px. Zakrzywienie w jego przypadku wynosi 92 stopnie, więc sporo. Huami twierdzi, że jest to idealna krzywizna, która pozwala upchnąć jak najwięcej informacji na ekranie.

Bateria w nowym smartwatchu to 220 mAh i wystarcza na 7 dni działania urządzenia. W porównaniu do Mi Band to sporo mniej, ale nie zapominajmy, że ten smartwatch posiada znacznie więcej funkcji oraz lepszy ekran.

Amazfit X pozwala na monitorowaniu sześciu podstawowych aktywności fizycznej. Możemy między innymi biegać, jeździć na rowerze lub spacerować. Dzięki wbudowanemu GPS’owi będziemy mieli dokładnie odwzorowanie trasy, którą przeszliśmy podczas treningu.

Amazfit X będzie kosztować 149 USD co z dzisiejszym kursem daje nam około 620 złotych. Amazfit X jest dla mnie czymś pomiędzy smartbandem a smartwatchem jak Apple Watch albo Galaxy Watch. Więc cena w sumie tu pasuje.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *