Już tylko dwa dni dzielą nas od najgorętszej premiery Huami tego roku (nie licząc Mi Band 5 ;P). 19 maja zostanie zaprezentowany Amazfit Ares. Co już o nim wiemy?

19 maja – ważny dzień dla Huami

Premiera zegarka odbędzie się online. Jest to już stały trend związany z koronawirusem. Osobiście zastanawiam się, czy pozostanie na dłużej? Czy konferencje pozostaną już w świecie wirtualnym? Mam nadzieję, że nie. To nie są te same emocje co wielkie wydarzenia 🙂

Plakat, który pokazuje zegarek mówi… niewiele. Jedyne co wiemy, to, że Ares będzie posiadał wsparcie dla 70 trybów sportowych oraz analizy Firstbeat. Czyli możemy spokojnie powiedzieć, że jest to zegarek dla osób, które są naprawdę aktywne fizycznie.

Nietypowy wyświetlacz

Wyświetlacz Huami ma nietypowy kształt i tym może się wyróżnić na tel konferencji. Nie jest to tarcza typowego zegarka, ani kolejny klon Apple Watch.

Tworzywo wokół przypomina mi dość pancerne obudowy i bardzo dobrze. Jeśli ten sprzęt ma być dla sportowców to powinien być odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia.

Na więcej informacji musimy niestety poczekać do wtorku 😉 Wtedy też dowiemy się jaka będzie cena nowego Amazfit. Plotki głoszą, że będzie poniżej 100 USD, czyli mniej niż 420 zł. Czy tak faktycznie się stanie? Dowiemy się naprawdę wkrótce 🙂

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *