Premiera smartwatcha Amazfit Ares już się odbyła. Wszystkie karty zostały odkryte czas zatem zapytać “jakim smartwatchem” będzie nowy produkt Huami?

Amazfit Ares to kolejny outdoorowy smartwatch od Huami. Dla tych, którzy nie kojarzą Huami coś powinna mówić nazwa “Mi Band”. To ich inny słynny produkt, sprzedawany pod marka Xiaomi.

Nietypowy wygląd

Amazfit Ares wyróżnia nietypowy wygląd. Huami umieściło w nim ośmiokątną kopertę i całość robi wrażenie naprawdę solidnego zegarka, który dużo zniesie. Ares posiada trzy, wzmocnione przyciski, tuż obok dotykowego ekranu. Jego przeznaczenie widać na pierwszy rzut oka – ma przetrwać naprawdę wiele i służyć sportowcom w każdych warunkach.

Ekran jest prostokątny i posiada 1.28 cala. Rozdzielczość to 206 x 640 pikseli. Jego waga to zaledwie 48 gramów (niewiele jak to na co wygląda). Możemy z nim pływać, jego wodoszczelność to głębokość 50 metrów. Bateria wystarczy na dwa tygodnie, chyba, że uruchomimy GPS. Wtedy zegarek może działać przez 23 godziny.

PAI

Amazfit Ares posiada punktację PAI. Ten system przeliczania ułatwia obliczanie naszych możliwości przez ostatnie dni. Będzie działać w powiązaniu z czujnikiem tętna. Technologia Firstbeat (o której była mowa w materiałach promocyjnych) będzie monitorować pracę serca. Będzie w stanie zbadać m.in. VO2 Max, Recovery Time, Training Load oraz Training Effect.

Ilość dyscyplin, które będzie wspierać Ares to 70. Wśród nich znajdziemy zarówno typowe jak pływanie, czy bieganie jak i mniej widywane jak Zumba. Cena urządzenia to około 300 złotych (bez podatków), więc dość tanio.

A Wam jak się podoba Ares? Skusicie się na nowy zegarek Huami?

Źródło: Tabliczni.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *