Ostatnio coraz częściej słyszy się o nowych słuchawkach od Apple, które mają być tańszą kopią nowych AirPods Pro. DigiTimes rzuca trochę więcej światła na całą sprawę i sygnalizuje, że słuchawki możemy zobaczyć nawet szybciej niż sądzimy.

AirPods Pro to najnowsze słuchawki bezprzewodowe od Apple zaprezentowane na koniec zeszłego roku. Ich cena może jednak odstraszyć nawet najbardziej zatwardziałych fanów marki. Apple wydaje się dobrze rachować i mogą wkrótce wypuścić ich tańszy odpowiednik – roboczo zwany AirPods Pro Lite.

Jeśli chodzi o szczegóły to nie wiemy praktycznie nic. Nie oznacza to jednak, że nic się nie dzieje. Zgodnie z doniesieniami DigiTimes tajwańskie fabryki, które ściśle współpracują z Apple, szykują się na wypuszczenie nowych słuchawek w połowie tego roku!

Po epidemii koronawirusa i zawirowaniach w stosunku amerykańsko – chińskich Apple zdecydowało się przenieść część produkcji z Chin właśnie do Tajwanu. A doniesienia z łańcucha dostaw przeważnie się potwierdzają. Oczywiście, że można ogłosić produkt jednego dnia i drugiego pojawi się w sklepach, ale stoi za tym gigantyczna machina logistyczna. A jak w coś są zaangażowane tysiące osób, to nie ma szans, żeby nikt nic nie mówił.

Czekamy zatem na kolejne wieści. Czy AirPods Pro Lite będzie jakoś powiązane z premierą iPhone SE? Czy będą w cenie wcześniejszych AirPods? Przypominam, że wersja Pro kosztuje teraz 1249 zł!

Ponownie pozostaje nam czekać, ale kto wie. Może nie tak długo 😉

Źródło: DigiTimes

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *