Kod rabatowy -5%: UFZSZC3H | Zamówienia powyżej 200 zł – dostawa gratis!

 

Łatwo kontroluj inne inteligentne akcesoria domowe za pomocą bezprzewodowego przycisku. Zaprogramuj trzy czynności. Praca na baterii przez 2 lata. Wymaga Aqara Hub.

Zaprojektowany, aby pasował wszędzie

Nie wymaga okablowania. Minimalna konstrukcja pozwala go umieścić gdziekolwiek lub przymocuj go do powierzchni za pomocą naklejki.

Współpracuje z Apple HomeKit i Xiaomi Mijia

Bezprzewodowy mini przełącznik działa z innymi akcesoriami obsługującymi HomeKit w aplikacji Apple Home, a także działa z innymi inteligentnymi akcesoriami w aplikacji Mi Home, aby ułatwić Ci życie. Automatyczne kontrolowanie tego akcesorium z włączonym HomeKit z dala od domu wymaga Apple TV z TVOS 10.2 lub nowszy albo iPad z iOS 11.0 lub nowszy albo Home Pod skonfigurowany jako domowe centrum.

Aqara Home Automation

Możesz dostosować różne sceny dzięki naszemu pakietowi inteligentnych produktów domowych.

Inteligentny dzwonek do drzwi

Bezprzewodowy mini przełącznik może być używany jako dzwonek do drzwi w połączeniu z hubem Aqara. Możesz także dostosować dzwonek za pomocą aplikacji Mi Home.

Przycisk awaryjny

Bezprzewodowy mini przełącznik może również działać jako przycisk awaryjny w domu. Po naciśnięciu Aqara Hub wyśle ​​powiadomienie push i włączy alarm.

Zaawansowana technologia

Aqara Wireless Mini Switch to przełącznik zdalnego sterowania o zwartej konstrukcji i niskim zużyciu energii. Obsługuje do 50 000 pras *. Przyjmuje ognioodporny panel PC klasy V-0, który zapewnia odporność na wysoką temperaturę.

* Wyniki mogą się nieznacznie różnić w różnych okolicznościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *