Abode jako pierwszy wprowadził do swojego portfolio produkty typu DYI z domowego systemu bezpieczeństwa. Teraz idą krok dalej i oferują wsparcie HomeKit również w swoim systemie dla początkujących.

Abode Iota Security Kit był pierwszym produktem Abode z wsparciem dla HomeKit. Hub posiadał funkcję bramki, kamery, czujnika ruchu oraz syreny. Flagowy produkt od Abode kosztuje jednak 219 USD.

Dlatego cieszy nas, że Abode wyszło naprzeciw i wprowadziło HomeKit również w swoim podstawowym produkcie, który kosztuje 179 USD. Ten produkt posiada tylko funkcję bramki oraz syrenę, a czujnik ruchu i kamera są opcjonalne.

Oto co mówi Chris Carney, CEO Abode:

Dzięki tej aktualizacji nadal spełniamy tę obietnicę, aby wszyscy użytkownicy przebywający w domu mieli dostęp do wygody, prywatności i bezpieczeństwa, jakie zapewnia HomeKit, oraz dodatkowego bezpieczeństwa zapewnianego przez ich system bezpieczeństwa.

Aktualizacja dla kamer drugiej generacji powinna się pojawić w ciągu najbliższych kilku dni. Za to aktualizacja dla kamer pierwszej generacji jest aktualnie weryfikowana przez Apple.

Od Abode oczekujemy również nowych kamer do wewnątrz oraz na zewnątrz, które były obiecane na CES 2020.

Źródło i zdjęcia: 9to5Mac

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *